UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ TELŠIŲ AUTOBUSŲ PARKAS

 

Bendrovė įregistruota 1992-03-02, įstatinis kapitalas 555 423, 84 Eur.

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija vykdydama Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1991 m. spalio 31 d. nutarimą Nr. 451 „Dėl valstybinių autotransporto įmonių privatizavimo paspartinimo“ Telšių valstybinę autotransporto įmonę reorganizavo į dvi įmones: Telšių valstybinė autotransporto įmonę ir Telšių valstybinį autobusų parką. Telšių valstybinis autobusų parkas savarankišką veiklą pradėjo 1992 m. kovo 2 d. Pagrindinė veiklos sritis yra keleivių vežimas autobusais.

1995 m. gegužės 2 d. Telšių valstybinis autobusų parkas reorganizuotas į Specialiosios paskirties uždarąją akcinę bendrovę „Telšių keleivinis transportas“ ir yra visų teisių ir prievolių perėmėja nuo bendrovės įregistravimo įmonių rejestre datos.

2003 m. rugpjūčio 8 d. vadovaujantis AB įstatymo „Dėl specialiosios paskirties bendrovių ir jų veiklos sričių“ pripažinimo netekusių galios, bendrovė perregistruota į uždarąją akcinę bendrovę Telšių autobusų parkas, buvo perregistruoti bendrovės įstatai, panaikinant specialiosios paskirties bendrovės statusą. Pagrindinė bendrovės veiklos rūšis – keleivių pervežimas autobusais.

 

 

Autobusų stotis

2006 m. pastatyta nauja, erdvi, patogi keleiviams autobusų stotis.

Iš Telšių autobusų stoties tolimojo susisiekimo maršrutais autobusai išvyksta į daugelį Lietuvos miestų ir rajonų centrus.

Teikiame informaciją apie autobusų išvykimo-atvykimo laiką į galinius ir tarpinius punktus.

Autobusų stotyje veikia rankinio bagažo priėmimo-išdavimo ir smulkių siuntų gabenimo maršrutiniais autobusais skyrius. Jūsų siunta maršrutiniu autobusu greitai ir saugiai pasieks norimą paskirties vietą. Gavėjas siuntą galės pasiimti rankinio bagažo bei smulkių siuntų pervežimo skyriuje.